+370 685 39618
RU
|
LT
logo
logo

...klientai, praktiniai seminarai, nauji projektai, turiningas laisvalaikis, muzika, įdomūs žmonės - tai mane įkvepia...  plačiau

STRESAS KAIP GYVENIMO ENERGIJOS ŠALTINIS

 pirmas seminaras iš ciklo

SAVĘS IŠSAUGOJIMAS EFEKTYVIAM GYVENIMUI

 

Gegužės 23-25 dienomis Palangoje

 

 

Стресс как источник жизненых сил описание на русском языке

23-25 мая в Паланге (Литва)


 

Seminaro autorius vadovas profesorius Oleg Ždanov iš Maskvos, medicinos ir psichologijos mokslų daktaras, daugiau kaip 20 metų vadovavo Psichologijos laboratorijai J. Gagarino vardo kosmonautų parengimo centre.

 

Profesorius su kolegomis, pasinaudojant skirtingų tautų ir kultūrų patirtimi, naujausiais mokslo pasiekimais, parengė programą kaip sudėtingomis sąlygomis išsaugoti sveikatą, įveikti stresą ir sugebėti atsistatyti.

 

Šie pasiekimai ne tik padarė perversmą kosmonautikos srityje, adaptuotos metodikos efektyvumas pasitvirtino ir verslo bei asmeninės veiklos srityse, kur žmonės susiduria su kasdieniais stresoriais.

   

 

Stresas pažįstamas kiekvienam, todėl šiam reiškiniui skiriama daug dėmesio. Deja, daugumas įprastų metodikų akcentuoja kaip kovoti su stresu ar panaikinti jo pasekmes ir tai neduoda laukiamų rezultatų.

Šio seminaro autorius pateikia naują požiūrį: nereikia kovoti su stresu! Stresas - tai natūralus reiškinys, jo metu atsirandantį energijos antplūdį įmanoma ir galima panaudoti konstruktyviam situacijos pakeitimui.

 

Šiame seminare daug dėmesio skiriama ne tik teorijai (profesoriaus knyga "Gyvenimo menedžmentas" buvo išrinkta geriausia knyga Rusijoje 2003 metais, o 2012 metais išleistas jau penktas tiražas, dabar yra ir elektroninė versija), kuri iliustruojama konkrečiais pavyzdžiais, bet ir praktikai.

 

Dalyviai įsisavina skirtingas metodikas, kurios padeda nuimti raumenų įtampą, nuovargį ir leidžia atstatyti jėgas per trumpą laiką. Šis seminaras dar vadinamas „resursų atstatymas", dalyvavusieji pažymi jog po trijų dienų jaučiasi taip pailsėję, kaip po gerų atostogų.

 

Keleto dalyvavusiųjų seminare atsiliepimai:

 

Labai naudingas seminaras. Šilta ir dalykiška atmosfera. Buvo pateikta daug įdomios ir naudingos informacijos. Manau, žinios pateiktos labai prieinama kalba, vaizdžiai ir naudojant perspektyvas. Man labai tiko proporcijos tarp teorinių ir praktinių užsiėmimų. Iš karto po seminaro norisi tęsti išmoktas praktikas. Nežinau ką padarė profesorius, bet tas noras nesumažėjo praėjus ir savaitei!

Dar kartą dėkoju už suteiktą malonumą kartu praeiti šiuos gyvenimo žingsnius. (Česlava)

 

Seminaru labiausiai džiaugiuosi todėl, kad man jis pravėrė naują savęs ir aplinkos suvokimo pjūvį. Visų pirma, pradėjau suvokti tas savo kūno dalių reikšmes ir funkcijas, į ką nekreipiau dėmesio seniau. Antra - energijos judėjimo kūne pajutimas, kurį  ignoruodavau. Su metais mažėjant jėgų kuo toliau tuo labiau man patinka ramus, lėtas, subtilus fizinių problemų sprendimo kelias, ką šiame seminare gerai suvoki ir išmoksti praktiškai. Minties jėga. Lektorius kalba vakarietiškais terminais, tačiau susieja vakarietiškas vadybos praktikas su rytietiškomis praktikomis ir todėl tuo lengvai patiki. Anksčiau buvau skeptikas. Blokų nuėmimo praktikos - pritaikomos jau šiandien, kaip ir rytinė mankšta. (Arūnas)

 

Pats seminaras man labai patiko, nes jo metu sužinojau daug dalyku apie save. Seminaro gale jaučiausi daug geriau ir laisviau, nes atsikračiau nereikalingu minčių ir baimių. Dar labai patiko, kad nebuvo jokios įtampos tarp seminaro dalyviu ir dėstytojo, viskas vyko taip sklandžiai ir jautėsi geranoriška atmosfera, visi buvo užsikrėtę tokia gera energija, kad dar ir dabar jaučiasi pakili nuotaika. (Eglė)

 

Profesoriaus seminarus rengiu nuo 2006 metų, dar nebuvo nei vieno, kuris po susitikimo pasakytų, jog jam nereikėjo šio seminaro. Jei Jūs po semianro pasakysite, kad Jums nepatiko - gražinsime Jūsų sumokėtą sumą.

 

Jei įdomu, prašau, susiekite su manimi: +370 685 39618 arba jurgita@gazarian.lt

 

Seminaras vyksta rusų kalba.

Seminaro kaina, į kurią įeina: užsiėmimai, kavos pertraukos, pietūs, seminaro dalomoji medžiaga, praktikų (kurias galėsite daryti ir po seminaro) audio ir video įrašai - vienam asmeniui 790 + PVM, porai (moteris ir vyras) 1390 + PVM eurų.